Корзина
961 отзыв
Надежный продавец Prom.ua
Не все книги могут быть в наличии.Уточняйте 097-3730373Контакты
Profibooks книжный интернет магазин. Уважаемые клиенты, цены на часть ассортимента изменились.
+380973730373
+380667380738

Бізнес-книги українською

Бізнес-книги – найпопулярніші видання на українській мові

Бізнес-книги УкраїнськоюБізнес-книги розраховані для всіх, хто займається підприємницькою діяльністю та хоче досягнути успіхів у своїй справі. З таких посібників можна почерпнути новаторські рішення від гуру маркетингу та торгівлі.

Інтернет-магазин «ProfiBooks» пропонує купити підручники по бізнесу на українській мові за ціною прямого постачальника без зайвих переплат. Для жителів Києва та Харкова передбачена кур'єрська доставка товару в день оформлення покупки. Доставляємо бізнес-книги та іншу друковану продукцію в будь-яке місто України за 1-2 дні. Працюємо з видавництвами напряму, тому вам не доведеться переплачувати.
 

1 2 ... 10

Навіщо потрібна література про бізнес?

Ці видання корисно читати не тільки починаючим підприємцям, але й експертам. Тому що в ній можна знайти як класичні істини та прийоми, так і нові бізнес-дослідження останніх років.

З таких бізнес-видань ви дізнаєтесь:

  • основи ведення комерції та успішного бізнесу в умовах кризи;
  • оптимальні рішення проблем, що виникають у бізнесменів;
  • секрети управління компанією та її фінансами в сучасних умовах.

Після прочитання бізнес-фоліантів українською, ви зможете ознайомитися з принципами та секретами успіху видатних особистостей, правильно виробити стратегію управлінської діяльності та працювати більш плідно.

Бізнес-література Українською

У даному розділі представлені популярні міжнародні та вітчизняні бізнес-книги українською, які можна вручити в якості подарунка власникам малих, середніх, великих фірм, або придбати для себе. Вони містять цінні практичні поради, що надають читачеві основу для розвитку мислення.

Переваги бізнес-книг українською

На нашому сайті ви знайдете цікаві бестселери українською з ведення прибуткового бізнесу. Такі підручники будуть дуже корисними для керівників, менеджерів і людей, охочих відкрити свою справу. Також вони стануть прекрасним доповненням будь-якої корпоративної бібліотеки.

Саме такі бізнес-книги:

  • відмінно мотивують на створення прибуткових проектів;
  • допомагають виявити помилки в управлінні власною компанією;
  • пропонують кращі шляхи виходу з фінансової кризи.

Завдяки цим підручникам про бізнес на українській мові, ви зможете досягнути процвітання, розвинути в собі лідерські якості, а значить зробити своє життя більш кращим та ефективним. Вони нададуть шанс придбати знання та перейняти деякі моделі ведення бізнесу, які вже принесли людям успіх та мільйонні прибутки.

Причини звернутися в «ProfiBooks»

Оформивши замовлення на нашому сайті, ви зможете вигідно та швидко купити книги, тому що у нас:

b_znes_knigi_3.png

Щоб купити книги про бізнес українською за вартістю виробника, телефонуйте нам за номером: