Корзина
938 отзывов
Не все книги могут быть в наличии.Уточняйте 097-3730373Контакты
Книжный интернет-магазин Profibooks
+380973730373
+380667380738
+380937380738
Корзина

Збірники зразків процесуальних документів

Збірники зразків процесуальних документів для різних галузей права

Збірники зразків процесуальних документів

У цьому розділі ви знайдете збірники зразків процесуальних документів, дійсних у 2018 році. Ці книги складені з урахуванням останніх змін в законодавстві України. Такі посібники знадобляться адвокатам, нотаріусам, студентам і викладачам юридичних ВНЗ.

Інтернет-магазин «ProfiBooks» пропонує купити збірники зразків допоміжних та службових процесуальних документів за ціною видавництва.  У нас великий асортимент юридичної літератури, придбати яку можна як оптом, так і в роздріб. Ніяких націнок і торгових переплат.

Ми передбачили для клієнтів 2 способи доставки товарів: кур'єром по Києву та Харкову в день покупки і компаніями-перевізниками по Україні протягом 24-48 годин.
 

Асортимент збірників зразків процесуальних документів

На нашому сайті представлені видання, які допоможуть розглянути справи сімейного, житлового, кримінального, трудового та цивільного права.

Ми пропонуємо вашій увазі збірники зразків процесуальних документів:

  • Цивільного судочинства. Ці книги допоможуть успішно вирішити цивільно-процесуальні суперечки, грамотно скласти заяву чи скаргу, коли немає можливості звернутися за юридичною допомогою.
  • Господарського права. Книги нададуть практичну допомогу в складанні заяв щодо відшкодування матеріальної шкоди та оскарження позовів юристам господарської спеціалізації. У виданнях представлений матеріал методичного та довідкового характеру.
  • Кримінального провадження. Представлені вимоги щодо форми складання процесуальних документів та застосування заходів забезпечення кримінального провадження. Ці практичні посібники розраховані на суддів, прокурорів, детективів, адвокатів.
  • Адміністративного судочинства. У посібнику представлені зразки складання адміністративного позову щодо оскарження бездіяльності органів виконавчої влади, про визнання протиправної бездіяльності Управління Пенсійного фонду та багато інших.

Такі книги стануть у нагоді при складанні позовних заяв, різних клопотань, претензій, апеляційних, касаційних, наглядових, приватних та інших скарг.

Збірники зразків процесуальних документів

Серед основних переваг представлених посібників варто виділити наступні:

  • структурованій розподіл матеріалу;
  • грамотний виклад інформації;
  • достовірність та об'єктивність інформації.

В даному розділі ви знайдете кращі збірники зразків процесуальних документів, які складені докторами юридичних наук, професорами та доцентами.

Чому варто зробити замовлення саме в «ProfiBooks»?

вигідні ціни без «накруток» посередників;

  • доставка по всій території України за 1-2 дня;
  • істотні знижки при покупці книг оптом.

Купуйте збірники зразків процесуальних документів за ціною прямого постачальника, зателефонувавши нам на номер: