Продавец Книжный интернет-магазин ProfiBooks развивает свой бизнес на Prom.ua 11 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
979 отзывов
Не все книги могут быть в наличии.Уточняйте 097-3730373Контакты
Книжный интернет-магазин Profibooks
+380973730373
+380667380738
+380937380738
Корзина

Юридична література України

Юридична література на будь-який смак

Юридична література

 

Юридична література – незамінні книги, які обов'язково повинні бути присутні в бібліотеці як юристів-початківців, так і професіоналів. Такі посібники в будь-який момент можуть надати невідкладну інформаційну допомогу.

Замовити кращі підручники для юристів за видавничої ціною та з швидкою доставкою по Україні можна в інтернет-магазині «ProfiBooks». Доставляємо друковані видання в будь-які міста країни протягом 24-48 годин. Оплатити книги можна будь-яким зручним способом: готівкою, банківським переказом або через онлайн-сервіс Privat24.

1 2 ... 7

Асортимент книг для юристів

На нашому сайті ви знайдете різні видання з юриспруденції, наприклад:

  • навчальні посібники – стануть в нагоді студентам юридичних ВНЗ, які хочуть детально вивчити галузі права, опанувати загальнокультурними та професійними знаннями.
  • книги для професійних юристів, адвокатів, нотаріусів; допоможуть грамотно розібратися в питаннях права та надавати якісні послуги.

Книги для юристів

У представленій колекції ви знайдете довідники для юристів та безліч літератури щодо криміналістики, цивільного, адміністративного, житлового, трудового та інших галузей права. Каталог регулярно поповнюють новинки видань для юристів, завдяки яким можна завжди бути в курсі нововведень та змін в сучасній юриспруденції.

Користь юридичної літератури

Книги для юристів стануть у нагоді , коли потрібно:

  • правильно вирішити складні правові питання;
  • отримати нові знання та підвищити кваліфікацію;
  • знайти необхідну інформацію під час написання наукової роботи з юриспруденції.

Такі видання допоможуть швидко орієнтуватися, прийняти грамотні рішення в будь-якій ситуації, щоб потім правильно вчинити, не помилитися, навіть не звертаючись за консультацією до юриста. Знаючи свої права, основні закони та ази юриспруденції, можна уникнути спірних ситуацій та відстояти свою правоту.

Переваги співпраці з «ProfiBooks»

Наш інтернет-магазин пропонує всім своїм клієнтам:

Переваги інтернет-магазину «ProfiBooks»

Щоб купити підручники для юристів за вигідною вартістю без переплат – телефонуйте нам: