Корзина
995 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Не все книги могут быть в наличии.Уточняйте 097-3730373Контакты
Profibooks книжный интернет магазин. Уважаемые клиенты, цены на часть ассортимента изменились.
+380973730373
+380667380738

Закони України 2016 – останні видання

Закони України 2016 – останні видання

Фахівцям та студентам юридичної сфери стануть у пригоді нові закони України 2016 року з останніми змінами, надруковані у повній відповідності до оригіналу.

Корисними вони будуть і для пересічних громадян або бажаючих вивчити вузькогалузеві питання.
Бажаєте придбати свіжі видання законів України, прийнятих у 2016 році за привабливою ціною? Тоді вам варто оформити замовлення в книжковому інтернет-магазині «ProfiBooks». Ви переконаєтесь у якості друку книжок, актуальності їх змісту та вигідній вартості.

Оновлені та нові закони України 2016 року

В електронному каталозі нашого магазину ви знайдете останні надходження нормативної бази в сфері законодавства, а за необхідності зможете замовити коментарі та пояснювальну літературу до неї. Серед останніх версій законів та нових, підписаних Президентом України в 2016 році, особливим попитом користуються наступні:

 • «Про державне бюро розслідування». Містить пояснення щодо засад діяльності та повноважень даного органу.
 • Про публічні закупівлі». Встановлює правові та економічні принципи здійснення закупівель товарів та послуг для громад та державних потреб.
 • «Про виконавче провадження, 2016». Закон України, у якому вказані умови та порядок реалізації рішень суду та інших уповноважених установ, які підлягають примусовому виконанню.
 • «Про захист прав споживачів». Регулює відносини між виробниками та покупцями продукції, визначає систему захисту їхніх прав відповідно до засад державної політики у цій галузі.
 • «Про державну службу». Набрав чинності 1 травня 2016 р. Містить законодавчі засади забезпечення державної служби та реалізації прав громадян у цій сфері.

Також на сайті нашого книжкового магазину представлені публікації інших законів, які почали діяти у 2016 році: «Про національну поліцію», «Про оперативно-пошукову діяльність», «Про наукову  та науково-технічну діяльність». Ці видання будуть цікаві вузькоспеціалізованим  фахівцям, які працюють у вищезгаданих галузях.

«ProfiBooks»– ваш вибір на користь якості

Сотні тисяч покупців в Україні вже обрали сервіс нашої компанії та змогли оцінити:

 • Швидкість обслуговування (24-48 годин на доставку товару).
 • Вигідну цінову політику.
 • Зручні способи оплати продукції.
 • Великий асортимент книг.
 • Високу якість друку видань.

Приєднуйтесь до числа задоволених клієнтів інтернет-магазину «ProfiBooks», замовивши нові закони України 2016 року за телефонами:

Закони України

Другие новости
 • Книги для отдыха – возьми с собой для чтения!
  Книги для отдыха – возьми с собой для чтения!
  Пройти полную духовную «перезагрузку» поможет хорошая литература. Что почитать во время отдыха? Мы подготовили для вас подборку книг, которые читаются на одном дыхании. Как найти выход из трудных ситуаций? Где найти мотивацию? В чем секрет успеха?
  Подробнее
 • Бизнес книги для вашего быстрого роста в бизнесе
  Бизнес книги для вашего быстрого роста в бизнесе
  Что представляет собой клонирование бизнеса, как добиться личностного роста? Что такое франчайзинг, модели быстрого роста? Какие они, пошаговые алгоритмы развития компании? Ответы на многие вопросы представлены в бизнес-книгах, которые мы...
  Подробнее