Корзина
961 отзыв
Не все книги могут быть в наличии.Уточняйте 097-3730373Контакты
Книжный интернет-магазин Profibooks
+380973730373
+380667380738
+380937380738
Корзина

Нові Кодекси України станом на 02 квітня 2018 року. Чого чекати від змін?

Навесні 2018 року пройшов черговий етап оновлення українського законодавства. Основних змін зазнали Кримінальний процесуальний кодекс України, а також Господарський, Кримінальний, Цивільний та інші кодекси. Закони про внесення змін до цих...

Нові Кодекси України станом на 02 квітня 2018 року. Чого чекати від змін?

Навесні 2018 року пройшов черговий етап оновлення українського законодавства. Основних змін зазнали Кримінальний процесуальний кодекс України, а також Господарський, Кримінальний, Цивільний та інші кодекси. Закони про внесення змін до цих документів держави уточнили деякі положення, а також надали роз´яснення щодо найбільш суттєвих моментів.

Яких питань торкнулися зміни?

Порівняльні таблиці минулих та чинних законопроектів представлені на офіційному сайті Верховної Ради України. Проте, щоб користуватися змінами у повсякденному житті, краще купити друковане видання відповідного Кодексу з останніми доповненнями.

Основні уточнення в документах стосуються таких питань:

  • В Кримінально процесуальному кодексі України. Змінено порядок проведення обшуку, а також незначних правок зазнала стаття щодо клопотання слідчих органів про застосування запобіжних заходів.
  • В Кримінальному Кодексі України. Поправки стосуються розділу про захист дітей від сексуальних зловживань. Зокрема, збільшився термін покарання за певний перелік злочинів і розширився список діянь, що підпадають під кримінальну статтю.
  • В Кодексі України про адміністративні правопорушення. Оновлення стосуються моментів забезпечення прикордонної безпеки держави. Уточнено порядок транзитного проїзду іноземцями через територію України та додані нові статті щодо порушення заборони в´їзду, незаконного перетинання кордону і т.д.
  • В Господарському Кодексі. Нарешті чітко визначено завдання і засади господарського судочинства. Окрім того, розширено перелік засобів захисту в господарському суді, фактично він є невичерпним. Ще один важливий момент — законом внесено зміни до Кодексу в розділі примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів.
  • В Цивільному Кодексі України. В новій редакції внесено зміни, що стосуються питань набуття права власності на новостворене майно, а також уточнено моменти набуття права на земельну ділянку.

Більш детально ознайомитись з новим законодавством можна, замовивши посібники в нашому інтернет-магазині. На сторінках книг легко відмічати суттєві моменти чи робити закладинки біля необхідних статей.

Якщо бажаєте придбати оновлені Кодекси України, з останніми уточненнями станом на 02 квітня 2018 року, телефонуйте нам:

Другие новости