Корзина
953 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
Не все книги могут быть в наличии.Уточняйте 097-3730373Контакты
Книжный интернет-магазин Profibooks
+380973730373
+380667380738
+380937380738
Корзина

Нові коментарі до кодексів: що нового в 2018?

Деякі науково-практичні коментарі до кодексів України зазнали чимало змін та були доповненні з урахуванням останніх нововведень в діючому законодавстві. Ці юридичні підручники стали більш об'ємними та змістовними.

Нові коментарі до кодексів: що нового в 2018?

Деякі науково-практичні коментарі до кодексів України зазнали чимало змін та були доповненні з урахуванням останніх нововведень в діючому законодавстві. Ці юридичні підручники стали більш об'ємними та змістовними. Декілька змін було внесено до НПК Цивільного кодексу, Кримінального процесуального, Адміністративного та Господарського кодексу України.

Купити нові науково-практичні коментарі до кодексів України станом на 2018 р. за ціною видавництва та із швидкою доставкою по Україні пропонує інтернет-магазин «ProfiBooks». Поставляємо друкованні видання протягом 1-2 днів. Жителі Києва та Харкова можуть скористатися послугою кур'єра, щоб отримати товар в день оформлення покупки. Для оптових клієнтів передбачені приємні знижки та бонуси.

Що нового в науково-практичних коментарях до кодексів України?

Ці наукові підручники допоможуть більш детально ознайомитися зі всіма змінами в кодексах України 2018 р. На їхніх сторінках ви зустрінете конкретні нововведення, внесені чинним законодавством, їх особливості та принципи.

Розглянемо кілька НПК до кодексів України, які зазнали змін у 2018 році:

Нові коментарі до вищевказаних кодексів стануть незамінними практикуючим юристам, адвокатам, нотаріусам, студентам і викладачам юридичних ВНЗ. Вони також будуть корисними тим, хто цікавиться нововведеннями в області права та хочуть вдосконалити юридичне навчання.

Щоб купити оновлені науково-практичні коментарі до кодексів України з останніми змінами та доповненнями від 2018 р. – телефонуйте нам за номером:

Другие новости