Корзина
961 отзыв
Надежный продавец Prom.ua
Не все книги могут быть в наличии.Уточняйте 097-3730373Контакты
Profibooks книжный интернет магазин. Уважаемые клиенты, цены на часть ассортимента изменились.
+380973730373
+380667380738

Оновлення та надходження кодексів України зі змінами на 2019 рік

Оновлення та надходження кодексів України зі змінами на 2019 рік

Інтернет-магазин «ProfiBooks» пропонує придбати новий податковий, бюджетний кодекс із доповненнями за найнижчою в Україні.

Реформування законодавчої системи України 2019 року торкнулося податкового кодексу, набули чинності зміни в кримінальному кодексі та інших правничих сферах. Виконання юристом професійної діяльності неможливе без ознайомлення із нововведеннями у встановлених законом процедурах.

Зміни в кодексах України

Інтернет-магазин «ProfiBooks» пропонує придбати новий податковий, бюджетний кодекс із доповненнями 2019 року, трудовий кодекс із внесеними поправками, земельний, кримінальний кодекси з останніми новаціями та інші чинні законодавчі акти за найнижчою вартістю в Україні. На онлайн-сторінках представлений великий асортимент найсучасніших видань із правничої, економічної та інших професійних видів діяльності.

Що необхідно знати про останні зміни до законодавства України

Нормативно-правові акти регулюють усі сфери суспільних відносин у державі. Правова обізнаність є запорукою не лише успішної роботи юриста, а й забезпечує можливість самостійного захисту своїх прав.  

Нововведення, які вступили в силу з початком нового календарного року, стосуються:

  • зміни в податковому кодексі з 01.01. 2019 року ‒ ВРУ України розглянула близько 400 поправок. Найважливіші оновлення стосуються зниження неоподатковуваної вартості на міжнародні посилки, збільшення екологічного податку, індексації акцизу на тютюнові вироби. 
  • зміни до бюджетного кодексу на 2019 ‒ головний кошторис країни встановлює нові терміни надання субвенції для дії місцевих бюджетів. Важливою особливістю є розширення послуг, на які може надаватися субсидія для населення.
  • зміни до земельного кодексу 2019 ‒ набувають чинності правові приписи, що стосуються реєстрації права користування земельною ділянкою. Також певна трансформація відбудеться у визначенні порядку на право колективної власності.
  • зміни в кримінальному кодексі в 2019 році ‒ доповнено статтю 201, що стосується порушення митного контролю з метою перевезення лісоматеріалів за межі України. Введено нові правила досудового розслідування у частині використання відеофіксації.
  • зміни до цивільного кодексу 2019 ‒ юридичні новації стосуються визначення черговості погашення вимог за правовими зобов’язаннями. Доповнено визначення в розділі основних засад державної політики щодо виробництва, ввезення та вивезення алкогольної продукції. 
  • зміна переліку свят по трудовому кодексу 2019 ‒ з метою раціонального використання робочого часу встановлений доповнений графік свят та неробочих днів. Щодо трудового законодавства, то нові нюанси стосуються відпустки та укладання робочого договору. 

Найбільших нововведень 2019 року зазнали проект бюджетного кодексу та проект податкового кодексу.

Оновлення кодексів України

Кому надана інформація буде корисною?

Ознайомлення з інноваціями в законодавстві необхідне діючим юристам, викладачам та студентам правничих вузів. Цікавим викладений матеріал буде для громадян, які бажають знати більше про свої права та обов'язки.

Замовити новий податковий, бюджетний, кримінальний кодекс України станом на 2019 році та іншу юридичну літературу за ціною видавництва можна в інтернет-магазині «ProfiBooks» із доставкою будь-якою компанією-перевізником. 
 

Другие новости